X
X
sprzedaż produktów i usług z zakresu utrzymania maszyn Przejdź do strony
projektowanie elektroniki, mechaniki i oprogramowania dla przemysłu Przejdź do strony
kontraktowy, wyspecjalizowany montaż elektroniki i mechaniki Przejdź do strony
AMC VIBRO meets INDUSTRY #3 Poznań

AMC VIBRO meets INDUSTRY  to cykl szkoleń z zakresu diagnostyki stanu maszyn i urządzeń przygotowany specjalnie dla szefów utrzymania ruchu, kierowników technicznych, głównych mechaników oraz wszystkich osób na co dzień dbających o kondycję parku maszynowego przedsiębiorstwa. Priorytetem jest dla nas praktyka, dlatego w trakcie jednodniowego spotkania zaprezentujemy na żywo działanie rozwiązań bazujących na pomiarach wibracji, pomiarach laserowych oraz badaniach nieniszczących. Dodatkowo uczestnicy będą mogli wziąć czynny udział w demonstracji, nauczyć się obsługi systemów i poznać ich funkcje, a także zadawać pytania naszym ekspertom.

Kolejne spotkanie w ramach trzeciej edycji AMC VIBRO meets INDUSTRY odbędzie się w Poznaniu – 27 listopada 2018 r. (wtorek). Szanujemy czas uczestników, dlatego na miejsce naszego spotkania wybraliśmy nowoczesną salę usytuowaną w centrum Poznania.

Program

9:00-9:30 📝☕ Rejestracja gości, poranna kawa
9:30-10:30 [LASER] Systemy do laserowych pomiarów geometrycznych, osiowania wałów maszyn i przekładni pasowych / Prezentacja rozwiązań firmy Easy-Laser (systemy: E720, E420, D160BTA)
– Grzegorz PIENIĄŻEK
10:30-10:45 ☕🍩 Przerwa kawowa
10:45-11:30 [WIBRO] Jednokanałowe i wielokanałowe systemy do wibrodiagnostyki maszyn / Prezentacja rozwiązań firmy AMC VIBRO oraz Monitran (systemy: AVM1000, AVM2000, AVM4000, czujniki Monitran)
– Petro BRATKO
11:30-11:45 [WIBRO] Wibrodiagnostyczne systemy bezprzewodowe oraz systemy zabezpieczeń / Prezentacja rozwiązań firmy AMC VIBROMeggitt (systemy: AVS 2000R, VibroSmart®, VibroSight®, VM600)
– Sebastian GLEŃ
11:45-12:00 ☕🍩 Przerwa kawowa
12:00-13:00 [ULTRADŹWIĘKI] Systemy do pomiarów ultradźwiękowych / Prezentacja rozwiązań firmy SONOTEC (system SONAPHONE)
– Grzegorz PIENIĄŻEK
13:00-13:30 NOWOŚĆ [BADANIA NIENISZCZĄCE] Systemy do badań nieniszczących kotłów i rurociągów / Prezentacja rozwiązań firmy TesTex
– Sebastian GLEŃ
13:30-13:45 🤝 Podsumowanie spotkania, rozdanie certyfikatów
13:45-14:15 🍽️ Lunch

 

Prelegenci

Prezentacje poprowadzą praktycy – inżynierowie sprzedaży AMC VIBRO  z dużym doświadczeniem z zakresu wibrodiagnostyki, laserowych systemów pomiarowych, ultradźwiękowych i analizy prądowej.

 

  • Grzegorz PIENIĄŻEK – Absolwent Politechniki Krakowskiej, Key Account Manager w AMC VIBRO. Od ponad 7 lat aktywnie zajmuje się informatyzacją polskiego przemysłu, gdzie wspiera działy utrzymania ruchu w usprawnianiu procesów produkcji i doborze optymalnych rozwiązań na poziomie technicznym i biznesowym. Specjalizuje się w systemach do laserowego osiowania i pomiarów geometrycznych. Posiada certyfikat „Installation, mounting and ailgnment of machines” wydany przez szwedzką firmę Easy-Laser®. W AMC VIBRO jest odpowiedzialny za dostarczanie systemów na rynek polski.

 

  • Petro BRATKO – Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Wydziału Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych. Key Account Manager w AMC VIBRO. Ponad 9-letnie doświadczenie zawodowe zdobywał w pracy dla dużych koncernów dostarczając systemy informatyczne wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem. Od ponad 3 lat w AMC VIBRO zajmuje się aktywnym przekazywaniem wiedzy nt. nowoczesnych systemów z zakresu wibrodiagnostyki i monitorowania maszyn. Osobiście nadzorował wdrożenie systemów wibrodiagnostycznych m.in. dla Bosch (Francja). Zarządza międzynarodową siecią partnerów AMC VIBRO. Mówi biegle w trzech językach obcych.

 

  • Sebastian GLEŃ – Ukończył mechatronikę oraz automatykę i robotykę na Politechnice Śląskiej. W AMC VIBRO zajmuje stanowisko inżyniera sprzedaży, gdzie odpowiada za aktywne pozyskiwanie klientów oraz partnerów krajowych z zakresu zabezpieczeń maszyn. Specjalista od systemów Meggitt i TesTex. Praktyk, sportowiec, w przeszłości grał w hokeja w Tychach i w Nowym Targu.

 

Miejsce wydarzenia

Szkolenie w Poznaniu odbędzie się w Nobel Tower, które usytuowane jest centrum Poznania. W budynku znajdują się powierzchnie biurowe, laboratoryjne i sale konferencyjne.

Nobel Tower
ul. Dąbrowskiego 77A, 60-529 Poznań

Dojazd

  • z Dworca Poznań Główny do Nobel Tower jest ok. 24 minut spacerem,
  • niedaleko Nobel Tower zatrzymuje się tramwaj nr 18 (przystanek Rynek Jeżycki lub Polna),
  • Nobel Tower dysponuje parkingiem dla ok. 120 aut – istnieje możliwość zaparkowania na płycie głównej przed budynkiem jak również na 2 poziomach parkingu podziemnego. Dla Uczestników AMC VIBRO meets INDUSTRY obowiązuje specjalna cena za parking – 15 PLN /auto /dzień– płatność w recepcji na parterze.

Formularz zgłoszeniowySkąd się dowiedziałeś o szkoleniu?
Termin szkolenia:
27 listopada 2018 / POZNAŃ


[POLE OBOWIĄZKOWE] "Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane są przetwarzane w sposób automatyczny do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest AMC VIBRO Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Pilotów 2E. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności."

 

Home > Wydarzenia > AMC VIBRO meets INDUSTRY #3 Poznań