X
X
sprzedaż produktów i usług z zakresu utrzymania maszyn Przejdź do strony
projektowanie elektroniki, mechaniki i oprogramowania dla przemysłu Przejdź do strony
kontraktowy, wyspecjalizowany montaż elektroniki i mechaniki Przejdź do strony

 

AMC VIBRO jest wyłącznym dystrybutorem czujników Monitran na terenie Polski, Rumunii, Węgier, Czech i Słowacji. Oferta Monitran obejmuje ogólne i uniwersalne czujniki przyspieszenia, specjalne czujniki prędkości, czujniki prądów wirowych oraz czujniki przemieszczeń LVDT. Czujniki znajdują zastosowanie m.in. w przemyśle przetwórczym, elektrowniach, oczyszczalniach wodnych, na turbinach wiatrowych, w górnictwie oraz przemyśle ropy i gazu. Wraz z producentem Monitran zapewniamy też kompleksową obsługę niestandardowych konstrukcji.

Czujniki wibracji AMC VIBRO ogólnego zastosowania w pełni kompatybilne z urządzeniami AVM 1000, AVM 2000 oraz AVM 4000.

Czujniki ogólnego zastosowania Monitran do monitoringu przeznaczone są do pracy ze sterownikami PLC oraz innymi sterownikami stosowanymi w przemyśle.

Czujniki wibracji Monitran ogólnego zastosowania do analizy są w pełni kompatybilne z przenośnymi i stacjonarnymi systemami do analizy drgań.

Czujniki specjalnego przeznaczenia Monitran służą do pomiaru drgań w trudnych warunkach środowiskowych. Czujniki te są kompatybilne z przenośnymi i stacjonarnymi systemami do analizy drgań.

System zbliżeniowy składa się z sondy wiroprądowej, kabla przedłużającego oraz sterownika. Sterownik generuje sygnał częstotliwości radiowej, który jest przesłany przez kabel przedłużający i kable sondy, a następnie emitowany przez końcówkę sondy.

Czujniki LVDT marki Monitran są wykonane ze stali nierdzewnej i mogą być dostosowane do większości klas szczelności, łącznie z IP68. Dzięki wytrzymałej konstrukcji i prostej zasadzie działania, cechują się wysoką niezawodnością i dokładnością.

Zobacz produkt

Akcesoria do czujników drgań umożliwiają montaż czujników oraz ich integrację z systemem do monitoringu maszyn.

Czujniki wibracji IFM ogólnego przeznaczenia dopuszczone do stref EX w pełni kompatybilne z systemem efector octavis firmy ifm.

Home > WIBRO > Czujniki