X
X
sprzedaż produktów i usług z zakresu utrzymania maszyn Przejdź do strony
projektowanie elektroniki, mechaniki i oprogramowania dla przemysłu Przejdź do strony
kontraktowy, wyspecjalizowany montaż elektroniki i mechaniki Przejdź do strony
Niezawodność i utrzymanie ruchu w zakładach produkcyjnych

W listopadzie odbędzie się ostatnia w tym roku konferencja AXON MEDIA „Niezawodność i utrzymanie ruchu w zakładach produkcyjnych”, która będzie poświęcona zagadnieniom zapewnienia ciągłości produkcji. AMC VIBRO zostało Złotym Partnerem wydarzenia.

Utrzymanie Ruchu obejmuje szeroki obszar działań m.in. optymalizację eksploatacji maszyn, systemy automatyki, outsourcing, bezpieczeństwo pracy, systemy zabezpieczeń oraz diagnostykę i profilaktykę. Wiedza z zakresu sprawnego zarządzania parkiem maszynowym skutecznie ogranicza czas przestojów produkcyjnych oraz wydłuża funkcjonowanie urządzeń. To istotna oszczędność przekładająca się bezpośrednio na efektywne i bezpieczne funkcjonowanie zakładu produkcyjnego.

Spotkanie jest skierowane do osób, które chcą pogłębić wiedzę z zakresu dobrych praktyk inżynierskich i produkcyjnych w działach produkcji oraz Utrzymania Ruchu. Wydarzenie poprowadzą praktycy, którzy wdrożyli w wielu firmach rentowne oraz skuteczne rozwiązania UR. Wśród prelegentów będzie obecna firma AMC VIBRO, której ekspert Grzegorz Pieniążek wygłosi prezentację pt. Nowe podejście do analizy ultradźwięków powietrznych i strukturalnych  dla potrzeb prewencyjnego utrzymania ruchu” (godz. 12:40-13:10).

Miejsce wydarzenia

Hotel Prime położony jest przy zjeździe z autostrady A1 i oddalny o 2 km od centrum miasta. Obiekt zapewnia także bezpłatny przewodowy dostęp do Internetu w pokojach. Na terenie obiektu dostępny jest bezpłatny, monitorowany parking.

Hotel Bytom Prime
Strzelców Bytomskich 87
41-914 Bytom

Rejestracja

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, należy jedynie wypełnić formularz rejestracyjny na stronie organizatora.

 

Home > Wydarzenia > Niezawodność i utrzymanie ruchu w zakładach produkcyjnych