X
X
sprzedaż produktów i usług z zakresu utrzymania maszyn Przejdź do strony
projektowanie elektroniki, mechaniki i oprogramowania dla przemysłu Przejdź do strony
kontraktowy, wyspecjalizowany montaż elektroniki i mechaniki Przejdź do strony
Niezawodność i utrzymanie ruchu w zakładach produkcyjnych

W drugiej połowie marca w Siedlcach odbędzie się kolejna konferencja techniczna AXON MEDIA „Niezawodność i utrzymanie ruchu w zakładach produkcyjnych”. AMC VIBRO zostało Srebrnym Partnerem wydarzenia.

Spotkanie będzie poświęcone zagadnieniom zapewnienia ciągłości produkcji, która jest kluczowym czynnikiem dla przedsiębiorstwa produkcyjnego i ogromnym wyzwaniem dla osób zajmujących się Utrzymaniem Ruchu. UR obejmuje szeroki obszar działań m.in. optymalizację eksploatacji maszyn, systemy automatyki, outsourcing, bezpieczeństwo pracy, systemy zabezpieczeń oraz diagnostykę i profilaktykę. Wiedza z zakresu sprawnego zarządzania parkiem maszynowym skutecznie ogranicza czas przestojów produkcyjnych oraz wydłuża funkcjonowanie urządzeń. To istotna oszczędność przekładająca się bezpośrednio na efektywne i bezpieczne funkcjonowanie zakładu produkcyjnego.

Nasz prelegent – Petro Bratko wygłosi krótką prezentację pt. Bezprzewodowy monitoring maszyn – prostota, oszczędność, niezawodność (godz. 10:40), będziemy również do dyspozycji uczesyników na stoisku wraz z produktami AMC VIBRO, Easy-Laser, SONOTEC i Monitran.

Spotkanie jest skierowane do osób, które chcą pogłębić wiedzę z zakresu dobrych praktyk inżynierskich i produkcyjnych w działach produkcji oraz Utrzymania Ruchu. Wydarzenie poprowadzą praktycy, którzy wdrożyli w wielu firmach rentowne oraz skuteczne rozwiązania UR.

Organizator zapewnia bezpłatnie:

  • udział w części prelekcyjnej oraz warsztatowej
  • pakiet materiałów konferencyjnych
  • prasę branżową
  • przerwy kawowe
  • imienny Certyfikat

Miejsce wydarzenia

Ibis Styles

ul. Jana Pawła II 10
08-110 Siedlce

Rejestracja

Wstęp na konferencję jest bezpłatny. Należy wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie organizatora.

 

Home > Wydarzenia > Niezawodność i utrzymanie ruchu w zakładach produkcyjnych