X
X
sprzedaż produktów i usług z zakresu utrzymania maszyn Przejdź do strony
projektowanie elektroniki, mechaniki i oprogramowania dla przemysłu Przejdź do strony
kontraktowy, wyspecjalizowany montaż elektroniki i mechaniki Przejdź do strony
Niezawodność i utrzymanie ruchu w zakładach produkcyjnych

W drugiej połowie marca w Siedlcach odbyła się kolejna konferencja techniczna AXON MEDIA „Niezawodność i utrzymanie ruchu w zakładach produkcyjnych”. AMC VIBRO zostało Srebrnym Partnerem wydarzenia.

Spotkanie było poświęcone zagadnieniom zapewnienia ciągłości produkcji, która jest kluczowym czynnikiem dla przedsiębiorstwa produkcyjnego i ogromnym wyzwaniem dla osób zajmujących się Utrzymaniem Ruchu. UR obejmuje szeroki obszar działań m.in. optymalizację eksploatacji maszyn, systemy automatyki, outsourcing, bezpieczeństwo pracy, systemy zabezpieczeń oraz diagnostykę i profilaktykę. Wiedza z zakresu sprawnego zarządzania parkiem maszynowym skutecznie ogranicza czas przestojów produkcyjnych oraz wydłuża funkcjonowanie urządzeń. To istotna oszczędność przekładająca się bezpośrednio na efektywne i bezpieczne funkcjonowanie zakładu produkcyjnego.

Nasz prelegent – Petro Bratko wygłosił krótką prezentację pt. Bezprzewodowy monitoring maszyn – prostota, oszczędność, niezawodność (godz. 10:40), byliśmy również do dyspozycji uczestników na stoisku wraz z produktami AMC VIBRO, Easy-Laser, SONOTEC i Monitran.

Dziękujemy wszystkim, którzy podeszli do naszego stoiska i wysłuchali prezentacji. Do zobaczenia na kolejnej konferencji AXON MEDIA już w maju.

Miejsce wydarzenia

Ibis Styles

ul. Jana Pawła II 10
08-110 Siedlce

Galeria zdjęć

Home > Wydarzenia > Niezawodność i utrzymanie ruchu w zakładach produkcyjnych