X
X
sprzedaż produktów i usług z zakresu utrzymania maszyn Przejdź do strony
projektowanie elektroniki, mechaniki i oprogramowania dla przemysłu Przejdź do strony
kontraktowy, wyspecjalizowany montaż elektroniki i mechaniki Przejdź do strony
AMC VIBRO webinars

Zapraszamy do udziału w seminariach online – AMC VIBRO webinars, które umożliwiają zdobycie wiedzy bez potrzeby opuszczania miejsca pracy. Seminaria kierujemy w szczególności do szefów utrzymania ruchu, kierowników technicznych i głównych mechaników, a także wszystkich, którzy chcą zdobyć wiedzę w obszarze wibrodiagnostyki, laserowych systemów pomiarowych czy ultradźwiękowych.

Osoby zainteresowane webinarium muszą jedynie zgłosić swój udział poprzez wypełnienie i wysłanie formularza rejestracyjnego. Ponadto konieczny jest dostęp do Internetu oraz sprawnie działające słuchawki lub głośniki a także aplikacja ClickMeeting (tylko w przypadku osób korzystających z urządzeń mobilnych do wysłuchania webinarium).

 

Harmonogram 2018

24 kwietnia 2018
godz. 11:00-12:00
[LASER] Systemy do laserowego osiowania wałów maszyn i przekładni pasowych na przykładzie rozwiązań firmy Easy-Laser
– Grzegorz PIENIĄŻEK
8 maja 2018
godz. 11:00-12:00
[LASER] Systemy do laserowych pomiarów geometrycznych na przykładzie rozwiązań firmy Easy-Laser
– Grzegorz PIENIĄŻEK
22 maja 2018
godz. 11:00-12:00
[WIBRO] Systemy zabezpieczeń turbin gazowych, parowych i wodnych VibroSmart®, VibroSight® i VM600 firmy Meggitt
– Sebastian GLEŃ
19 czerwca 2018
godz. 11:00-12:00
[WIBRO] Przegląd stacjonarnych jedno i wielokanałowych systemów do wibrodiagnostyki maszyn na przykładzie rozwiązań firm: AMC VIBRO, IFM oraz Monitran
– Petro BRATKO
21 czerwca 2018
godz. 11:00-12:00
[WIBRO] System do wibrodiagnostyki maszyn AVM 4000
– Petro BRATKO

 

Prelegenci

Webinaria poprowadzą praktycy – inżynierowie sprzedaży AMC VIBRO z dużym doświadczeniem z zakresu wibrodiagnostyki, laserowych systemów pomiarowych i ultradźwiękowych.

 

  • Grzegorz PIENIĄŻEK – Absolwent Politechniki Krakowskiej, Key Account Manager w AMC VIBRO. Od ponad 7 lat aktywnie zajmuje się informatyzacją polskiego przemysłu, gdzie wspiera działy utrzymania ruchu w usprawnianiu procesów produkcji i doborze optymalnych rozwiązań na poziomie technicznym i biznesowym. Specjalizuje się w systemach do laserowego osiowania i pomiarów geometrycznych. Posiada certyfikat „Installation, mounting and ailgnment of machines” wydany przez szwedzką firmę Easy-Laser®. W AMC VIBRO jest odpowiedzialny za dostarczanie systemów na rynek polski.

 

  • Petro BRATKO – Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Wydziału Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych. Key Account Manager w AMC VIBRO. Ponad 9-letnie doświadczenie zawodowe zdobywał w pracy dla dużych koncernów dostarczając systemy informatyczne wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem. Od ponad 3 lat w AMC VIBRO zajmuje się aktywnym przekazywaniem wiedzy nt. nowoczesnych systemów z zakresu wibrodiagnostyki i monitorowania maszyn. Osobiście nadzorował wdrożenie systemów wibrodiagnostycznych m.in. dla Bosch (Francja). Zarządza międzynarodową siecią partnerów AMC VIBRO. Mówi biegle w trzech językach obcych.

 

  • Sebastian GLEŃ – Ukończył Mechatronikę na Politechnice Śląskiej na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym. Obecnie kontynuuje naukę na kierunku automatyka i robotyka. W AMC VIBRO zajmuje stanowisko inżyniera sprzedaży, gdzie odpowiada za aktywne pozyskiwanie klientów oraz partnerów krajowych z zakresu zabezpieczeń maszyn. Specjalista od systemów Meggitt. Praktyk, sportowiec, w przeszłości grał w hokeja w Tychach i w Nowym Targu.

 

Home > Wydarzenia > AMC VIBRO webinars