X
X
sprzedaż produktów i usług z zakresu utrzymania maszyn Przejdź do strony
projektowanie elektroniki, mechaniki i oprogramowania dla przemysłu Przejdź do strony
kontraktowy, wyspecjalizowany montaż elektroniki i mechaniki Przejdź do strony

Oferta EC Systems AMC od dawna cieszy się sporym zainteresowaniem wśród klientów z zagranicy, czego dowodem są liczne zapytania o nasze produkty do monitoringu i diagnostyki maszyn. Ich jakość doceniają nie tylko odbiorcy z Europy, ale również z Azji czy Afryki. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie ze strony klientów zagranicznych, zdecydowaliśmy o rozbudowie naszej siatki partnerów. Pierwsza połowa 2016 r. zaowocowała nawiązaniem współpracy z sześcioma firmami, w tym z Niemiec, Serbii, Łotwy, Węgier, Republiki Południowej Afryki oraz Indii.

Na początku roku do grona partnerów biznesowych dołączyła firma Asset Monitors – młoda organizacja z siedzibą w Pretorii w Republice Południowej Afryki, oferująca m.in. zdalny monitoring maszyn. Kolejnego partnera – ADM Messtechnik, udało się pozyskać w Niemczech. Spółka ta ma ponad 25-letnie doświadczenie na niemieckim rynku i oferuje rejestratory danych i systemy akwizycji danych, instrumenty i systemy do pomiaru dźwięku i wibracji (NVH) oraz kalibratory wielkości elektrycznych takich jak napięcie, prąd, opór itd.

Ponieważ naszą ofertą interesują się klienci z Azji, zdecydowaliśmy o nawiązaniu współpracy także z dwoma indyjskimi firmami – UMD Technologies oraz Techmantiq Envision. Listę nowych partnerów zamykają środkowo-europejskie spółki – serbska NORTH Protection, łotewska Test General oraz węgierskie Delta-3N i A.A. Stádium. NORTH Protection, specjalizuje się w usługach testowania, kalibracji, kontroli i przyspieszenia dla różnych gałęzi przemysłu, w tym dla elektrowni cieplnych, wodnych, rafinerii ropy naftowej i wielu innych. Z kolei Delta-3N, Test General oraz A.A. Stádium tworzą i dystrybuują rozwiązania PdM dla partnerów przemysłowych.

W ramach partnerstwa, firmy będą odpowiedzialne za promocję oraz sprzedaż naszych produktów do monitorowania i diagnostyki maszyn, w tym flagowych systemów takich jak VIBstudio, VIBmonitor, VIBnavigator i VIBtransmitter. W niektórych przypadkach, współpraca będzie miała charakter dwustronny czego przykładem jest umowa z serbską firmą NORTH Protection. EC Systems AMC zostało oficjalnym dystrybutorem jej produktów na terenie Polski, Litwy, Łotwy i Estonii. Będą to m.in. kalibratory i symulatory czujników oraz testery toru pomiarowego.

Jesteśmy przekonani, że rozszerzenie współpracy przyczyni się do zwiększenia rozpoznawalności EC Systems AMC i AMC VIBRO na terenie Europy Środkowej, Azji oraz Południowej Afryki.

 

Home > Centrum prasowe > EC Systems AMC i AMC VIBRO wzmacniają siły sprzedażowe w Europie, Azji, Afryce