Niezawodność i utrzymanie ruchu w zakładach produkcyjnych

konferencja techniczna

O wydarzeniu

AMC VIBRO wzięło udział w kolejnej konferencji Axon Media Group „Niezawodność i utrzymanie ruchu w zakładach produkcyjnych”, która odbyła się 25 września w Opolu.

Spotkanie było dedykowane dla osób, które chcą pogłębić wiedzę z zakresu dobrych praktyk inżynierskich i produkcyjnych w działach produkcji oraz Utrzymania Ruchu. Wydarzenie poprowadzili praktycy, którzy wdrożyli w wielu firmach rentowne oraz skuteczne rozwiązania UR.

Podczas konferencji AMC VIBRO wystąpiło z prelekcją Bezprzewodowy monitoring maszyn – prostota, oszczędność, niezawodność” (godz. 10:45) oraz zaprezentowało systemy demonstracyjne AMC VIBRO, czujniki Monitran, systemy Easy-Laser i SONOTEC.

Tematyka

Wychodząc naprzeciw wyzwaniom, jakie stawia nowoczesna produkcja, osoby zajmujące się Utrzymanie Ruchu codziennie mierzą się z szerokim spectrum zadań: od efektywności i ciągłości produkcji, poprzez utrzymanie maszyn, ocenę, diagnostykę i profilaktykę, po bezpieczeństwo ludzi i środowiska oraz jakość produktów.

UR to proces ciągły, który wymaga opracowania właściwych strategii i narzędzi. Nie mogą być one stałe – powinny być na bieżąco analizowane i modyfikowane, by zapewnić  efektywne i bezpieczne funkcjonowanie zakładu produkcyjnego. Stąd oprócz dużego doświadczenia, równie istotne jest najnowsze know-how. Właśnie takie dostarczamy podczas Konferencji Technicznej z zakresu niezawodności i utrzymania ruchu. To spotkanie dla osób, które potrzebują szerszego spojrzenia na maintenance, chcą pogłębić wiedzę i praktyki inżynierskie oraz produkcyjne, poznać nowości i sprawdzić  skuteczne narzędzia. Po to warto tu być.

Lokalizacja

domEXPO Opole
ul. Kępska 8
45-129 Opole