Niezawodność i utrzymanie ruchu w zakładach produkcyjnych

konferencja techniczna

Data:
08.09.2021
Miejce:
Hotel Porto***
Adres:
ul. Portowa 14/20, 97-500 Radomsko
Prelekcja AMC VIBRO:
14:40
Wstep:
wolny, wymagana rejestracja

O wydarzeniu

AMC VIBRO dołączy do konferencji „Niezawodność i utrzymanie ruchu w zakładach produkcyjnych”, która odbędzie się 8 września w Radomsku.

Spotkanie jest przeznaczone dla osób, które chcą pogłębić wiedzę z zakresu dobrych praktyk inżynierskich i produkcyjnych w działach produkcji oraz Utrzymania Ruchu.

Wydarzenie poprowadzą praktycy, którzy, podobnie jak AMC VIBRO, wdrożyli w wielu firmach rentowne oraz skuteczne rozwiązania UR.

Podczas konferencji, nasz ekspert Petro Bratko wystąpi z prelekcją Bezprzewodowy monitoring maszyn – prostota, oszczędność, niezawodność” (godz. 14:40) oraz zaprezentuje systemy demonstracyjne AMC VIBROczujniki Monitran oraz systemy przenośne Benstone Instruments.

Tematyka

Podczas konferencji uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób zapobiegać usterkom i nieplanowanym przestojom oraz dlaczego odpowiednia strategia ma wpływ na wydłużenie czasu bezawaryjnej pracy parku maszynowego. Ponadto specjaliści UR z różnych branż z zakresu digitalizacji i optymalizacji procesów oraz dbania o bezpieczeństwo ludzi i środowiska podzielą się swoim doświadczeniem.

Lokalizacja

Hotel Porto

ul. Portowa 14/20
97-500 Radomsko

Rejestracja

Wydarzenie jest bezpłatne dla zarejestrowanych uczestników. Formularz jest dostępny na stronie organizatora.