AMC VIBRO meets INDUSTRY

cztery wymiary diagnostyki - przyjdź, zobacz, zapytaj ekspertów

14.11.2017
Gliwice / Hotel Malinowski Business***
16.11.2017
Mielec / Hotel Iskierka***

Opis

AMC VIBRO meets INDUSTRY to cykl szkoleń z zakresu diagnostyki stanu maszyn i urządzeń przygotowany specjalnie dla stref ekonomicznych. W trakcie jednodniowego spotkania zaprezentowaliśmy na żywo działanie rozwiązań bazujących na pomiarach wibracji, pomiarach laserowych oraz pomiarach ultradźwiękowych. Dodatkowo uczestnicy mogli wziąć czynny udział w demonstracji, nauczyć się obsługi systemów i poznać ich funkcje, a także zadawać pytania naszym ekspertom.

Spotkanie było skierowane do szefów utrzymania ruchu, kierowników technicznych, głównych mechaników oraz wszystkich osób na co dzień dbających o kondycję parku maszynowego przedsiębiorstwa. Z myślą o naszych uczestnikach na miejsca szkoleń wybraliśmy sale usytuowane w bliskim sąsiedztwie stref ekonomicznych. Pierwsza edycja AMC VIBRO meets INDUSTRY odbyła się na południu Polski niedaleko SSE w Gliwicach (14 listopada) i SSE w Mielcu (16 listopada).

Dziękujemy wszystkim uczestnikom szkolenia za czynny udział i zainteresowanie naszą ofertą. Kolejna edycja wydarzenia ruszy wiosną 2018 r.

Program

9:00-9:30????☕ Rejestracja gości, poranna kawa
9:30-10:30[LASER] Systemy do laserowych pomiarów geometrycznych, osiowania wałów maszyn i przekładni pasowych / Prezentacja rozwiązań firmy Easy-Laser (systemy: E720, E420, D160BTA)
– Grzegorz PIENIĄŻEK
10:30-10:45☕???? Przerwa kawowa
10:45-11:30[WIBRO] Jednokanałowe i wielokanałowe systemy do wibrodiagnostyki maszyn /
Prezentacja rozwiązań firmy AMC VIBRO oraz IFM (systemy: AVM1000, AVM2000, AVM4000, VSE100)
– Petro BRATKO
11:30-12:15[WIBRO] Wibrodiagnostyczne systemy bezprzewodowe oraz systemy zabezpieczeń / Prezentacja rozwiązań firmy AMC VIBROMeggitt (systemy: AVS4000R, VibroSmart®, VibroSight®, VM600)
– Sebastian GLEŃ
12:15-12:30☕???? Przerwa kawowa
12:30-13:30[ULTRADŹWIĘKI] Ultradźwiękowe systemy diagnostyki urządzeń / Prezentacja rozwiązań firmy UE SYSTEMS (systemy: ULTRAPROBE 15000)
– Jerzy HALKIEWICZ
13:30-14:15????️ Lunch
14:15-14:30???? Podsumowanie spotkania, rozdanie certyfikatów

Prelegenci

Prezentacje poprowadzili praktycy – inżynierowie sprzedaży AMC VIBRO i UE SYSTEMS z dużym doświadczeniem z zakresu wibrodiagnostyki, laserowych systemów pomiarowych i ultradźwiękowych.

  • Grzegorz PIENIĄŻEK – Absolwent Politechniki Krakowskiej, Key Account Manager w AMC VIBRO. Od ponad 7 lat aktywnie zajmuje się informatyzacją polskiego przemysłu, gdzie wspiera działy utrzymania ruchu w usprawnianiu procesów produkcji i doborze optymalnych rozwiązań na poziomie technicznym i biznesowym. Specjalizuje się w systemach do laserowego osiowania i pomiarów geometrycznych. Posiada certyfikat „Installation, mounting and ailgnment of machines” wydany przez szwedzką firmę Easy-Laser®. W AMC VIBRO jest odpowiedzialny za dostarczanie systemów na rynek polski.
  • Petro BRATKO – Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Wydziału Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych. Key Account Manager w AMC VIBRO. Ponad 9-letnie doświadczenie zawodowe zdobywał w pracy dla dużych koncernów dostarczając systemy informatyczne wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem. Od ponad 3 lat w AMC VIBRO zajmuje się aktywnym przekazywaniem wiedzy nt. nowoczesnych systemów z zakresu wibrodiagnostyki i monitorowania maszyn. Osobiście nadzorował wdrożenie systemów wibrodiagnostycznych m.in. dla Bosch (Francja). Zarządza międzynarodową siecią partnerów AMC VIBRO. Mówi biegle w trzech językach obcych.
  • Sebastian GLEŃ – Ukończył Mechatronikę na Politechnice Śląskiej na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym. Obecnie kontynuuje naukę na kierunku automatyka i robotyka. W AMC VIBRO zajmuje stanowisko inżyniera sprzedaży, gdzie odpowiada za aktywne pozyskiwanie klientów oraz partnerów krajowych z zakresu zabezpieczeń maszyn. Specjalista od systemów Meggitt. Praktyk, sportowiec, w przeszłości grał w hokeja w Tychach i w Nowym Targu.
  • Jerzy HALKIEWICZ – Absolwent Politechniki Poznańskiej, od ponad 3 lat Manager Regionalny na Polskę w UE Systems Europe. Wcześniej audytor nieszczelności instalacji sprężonego powietrza w firmie Aria-C. Zakres obowiązków to przedstawicielstwo handlowe i prowadzenie szkoleń wdrażających programy pomiarowe oparte o Technologię Ultradźwiękową oraz prowadzenie szkoleń certyfikujących Level I.

Galeria zdjęć Gliwice

Galeria zdjęć Mielec