X
X
sprzedaż produktów i usług z zakresu utrzymania maszyn Przejdź do strony
projektowanie elektroniki, mechaniki i oprogramowania dla przemysłu Przejdź do strony
kontraktowy, wyspecjalizowany montaż elektroniki i mechaniki Przejdź do strony
Niezawodność i utrzymanie ruchu w zakładach produkcyjnych

Pod koniec maja firma AMC VIBRO zaprezentowała się na konferencji „Niezawodność i utrzymanie ruchu w zakładach produkcyjnych” w Szczecinie.

Spotkanie było skierowane do osób, które chcą pogłębić wiedzę z zakresu dobrych praktyk inżynierskich i produkcyjnych w działach produkcji oraz Utrzymania Ruchu. Wydarzenie poprowadzili praktycy, którzy wdrożyli w wielu firmach rentowne oraz skuteczne rozwiązania UR.

Podczas konferencji nasza firma wystąpiła z krótką prelekcją „Praktyczne aspekty osiowania wałów – czyli jak podejść do procesu ustawiania maszyn przemysłowych” (godz. 10:40) oraz zaprezentowała systemy demonstracyjne SONOTEC, AMC VIBRO i czujniki Monitran.

Tematyka

Zapewnienie ciągłości produkcji jest kluczowym czynnikiem dla przedsiębiorstwa produkcyjnego i ogromnym wyzwaniem dla osób zajmujących się Utrzymaniem Ruchu. UR obejmuje szeroki obszar działań m.in. optymalizację eksploatacji maszyn, systemy automatyki, outsourcing, bezpieczeństwo pracy, systemy zabezpieczeń oraz diagnostykę i profilaktykę.

Wiedza z zakresu sprawnego zarządzania parkiem maszynowym skutecznie ogranicza czas przestojów produkcyjnych oraz wydłuża funkcjonowanie urządzeń. To istotna oszczędność przekładająca się bezpośrednio na efektywne i bezpieczne funkcjonowanie zakładu produkcyjnego.

Miejsce wydarzenia

Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia

Tadeusza Apolinarego Wendy 14
70-655 Szczecin

 

Galeria zdjęć

Home > Wydarzenia > Niezawodność i utrzymanie ruchu w zakładach produkcyjnych