X
X
sprzedaż produktów i usług z zakresu utrzymania maszyn Przejdź do strony
projektowanie elektroniki, mechaniki i oprogramowania dla przemysłu Przejdź do strony
kontraktowy, wyspecjalizowany montaż elektroniki i mechaniki Przejdź do strony
AMC VIBRO meets INDUSTRY #4 Bytom

AMC VIBRO meets INDUSTRY to cykl szkoleń o tematyce diagnostyki stanu maszyn i urządzeń przygotowany specjalnie dla:

 • szefów utrzymania ruchu,
 • kierowników technicznych,
 • głównych mechaników
 • oraz wszystkich osób na co dzień dbających o kondycję parku maszynowego przedsiębiorstwa.

Program nowej, wiosennej edycji spotkania będzie złożony z części teoretycznej i praktycznej. Szkolenie rozpocznie się prelekcjami z zakresu pomiarów laserowych oraz wibrodiagnostyki, a następnie uczestnicy zostaną podzieleni na grupy warsztatowe. Pokażemy jak w praktyce wykonać osiowanie wałów maszyn, a także jakie są najczęstsze błędy podczas tego procesu. Każdy z uczestników będzie miał okazję podejść do systemów demonstracyjnych [E420, E720, XT770, E290, XT190] i przetestować ich funkcjonalność na własną rękę.

Pierwsze spotkanie w 2019 r. w ramach czwartej edycji AMC VIBRO meets INDUSTRY odbędzie się w Bytomiu – 2 kwietnia (wtorek).

 

Zapewniamy:

 

 • bezpłatny wstęp
 • udział specjalistów z branży
 • materiały konferencyjne
 • przerwy kawowe i lunch
 • imienny certyfikat
 • demonstracje na żywo

 

 

Program wydarzenia

9:00-9:30 📝☕ Rejestracja gości, poranna kawa
9:30-10:30 [LASER] Dlaczego warto osiować maszyny? / wprowadzenie do pomiarów laserowych, podstawy teoretyczne, przegląd rozwiązań oraz obszary zastosowań systemów Easy-Laser
– Grzegorz PIENIĄŻEK
10:30-10:45 🍩☕ Przerwa kawowa
10:45-11:30 [WIBRO] Teoria wibrodiagnostyki i jej wykorzystanie w praktyce / podstawy teoretyczne, przegląd rozwiązań firmy AMC VIBRO oraz Monitran
– Petro BRATKO
11:30-12:00 [WIBRO] Bezpieczeństwo i niezawodność maszyn krytycznych / przegląd rozwiązań AMC VIBROMeggitt
– Sebastian GLEŃ
12:00-12:15 🍩☕ Przerwa kawowa
12:15-13:00 [NOWOŚĆ / WARSZTATY]* Osiowanie wałów maszyn w praktyce / prezentacja podstawowego i zaawansowanego systemu do osiowania wałów, osiowanie w praktyce
– Grzegorz PIENIĄŻEK i Jan OSCANDER
13:00-13:45 [NOWOŚĆ / WARSZTATY]* Pomiary geometryczne w praktyce / prezentacja możliwości systemów, pomiar geometrii w praktyce
– Grzegorz PIENIĄŻEK i Jan OSCANDER
13:45-14:00 🏆 Podsumowanie spotkania, rozdanie certyfikatów
14:00-14:30 🍽️ Lunch

* Warsztaty w języku angielskim będą na bieżąco tłumaczone na język polski.

Prelegenci

Prezentacje poprowadzą praktycy – inżynierowie sprzedaży AMC VIBRO  z dużym doświadczeniem z zakresu wibrodiagnostyki, laserowych systemów pomiarowych, ultradźwiękowych i analizy prądowej. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Jan Oscander z firmy Easy-Laser, który poprowadzi warsztaty z osiowania wałów maszyn oraz pomiarów geometrii.

 

 • Grzegorz PIENIĄŻEK – Absolwent Politechniki Krakowskiej, Key Account Manager w AMC VIBRO. Od ponad 7 lat aktywnie zajmuje się informatyzacją polskiego przemysłu, gdzie wspiera działy utrzymania ruchu w usprawnianiu procesów produkcji i doborze optymalnych rozwiązań na poziomie technicznym i biznesowym. Specjalizuje się w systemach do laserowego osiowania i pomiarów geometrycznych. Posiada certyfikat „Installation, mounting and ailgnment of machines” wydany przez szwedzką firmę Easy-Laser®. W AMC VIBRO jest odpowiedzialny za dostarczanie systemów na rynek polski.

 

 • Petro BRATKO – Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Wydziału Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych. Key Account Manager w AMC VIBRO. Ponad 9-letnie doświadczenie zawodowe zdobywał w pracy dla dużych koncernów dostarczając systemy informatyczne wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem. Od ponad 3 lat w AMC VIBRO zajmuje się aktywnym przekazywaniem wiedzy nt. nowoczesnych systemów z zakresu wibrodiagnostyki i monitorowania maszyn. Osobiście nadzorował wdrożenie systemów wibrodiagnostycznych m.in. dla Bosch (Francja). Zarządza międzynarodową siecią partnerów AMC VIBRO. Mówi biegle w trzech językach obcych.

 

 • Sebastian GLEŃ – Ukończył mechatronikę oraz automatykę i robotykę na Politechnice Śląskiej. W AMC VIBRO zajmuje stanowisko inżyniera sprzedaży, gdzie odpowiada za aktywne pozyskiwanie klientów oraz partnerów krajowych z zakresu zabezpieczeń maszyn. Specjalista od systemów Meggitt i TesTex. Praktyk, sportowiec, w przeszłości grał w hokeja w Tychach i w Nowym Targu.

 

Gość specjalny

 

 • Jan OSCANDER – inżynier mechanik z wieloletnim doświadczeniem. W ciągu pierwszych sześciu lat swojej pracy zawodowej zdobywał praktyczne umiejętności w zakresie spawania, lutowania oraz frezowania w warsztacie mechanicznym. Przez następne 19 lat był inżynierem sprzedaży pomp procesowych i próżniowych oraz systemów dla klientów w branży procesowej, papierniczej i energetycznej. Od 13 lat zajmuje się sprzedażą systemów do laserowego osiowania wałów i laserowych pomiarów geometrycznych szwedzkiej firmy Easy-Laser®.

 

Miejsce wydarzenia

Szkolenie odbędzie się w Hotelu Bytom Prime***, który usytuowany jest blisko tras szybkiego ruchu, w tym A1.

 • Obiekt dysponuje bezpłatnym parkingiem na 200 samochodów.
 • z Dworca PKP Bytom do Hotelu Prime jest ok. 16 min. autobusem linii 19 i 608.
 • niedaleko hotelu Prime zatrzymuje się tramwaj nr T49 (przystanek Dąbrowa Miejska Leśna) .

 

Hotel Bytom Prime
Strzelców Bytomskich 87
41-914 Bytom

 

Formularz zgłoszeniowy

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, należy jedynie wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej:

 Skąd się dowiedziałeś o szkoleniu?
Termin szkolenia:
2 kwietnia 2019 / BYTOM


[POLE OBOWIĄZKOWE] "Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane są przetwarzane w sposób automatyczny do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest AMC VIBRO Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Pilotów 2E. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności."

 

Wspierają nas

Home > Wydarzenia > AMC VIBRO meets INDUSTRY #4 Bytom