X
X
sprzedaż produktów i usług z zakresu utrzymania maszyn Przejdź do strony
projektowanie elektroniki, mechaniki i oprogramowania dla przemysłu Przejdź do strony
kontraktowy, wyspecjalizowany montaż elektroniki i mechaniki Przejdź do strony
AMC VIBRO meets INDUSTRY #4 Bytom

AMC VIBRO meets INDUSTRY to cykl szkoleń o tematyce diagnostyki stanu maszyn i urządzeń przygotowany specjalnie dla szefów utrzymania ruchu, kierowników technicznych, głównych mechaników oraz wszystkich osób na co dzień dbających o kondycję parku maszynowego przedsiębiorstwa.

Pierwsze spotkanie w 2019 r. w ramach czwartej edycji AMC VIBRO meets INDUSTRY odbyło się w Bytomiu – 2 kwietnia. Szkolenie rozpoczęło się prelekcjami z zakresu pomiarów laserowych oraz wibrodiagnostyki, a następnie zaprezentowaliśmy jak w praktyce wykonać osiowanie wałów maszyny i pomiary geometrii.

Program wydarzenia

9:00-9:30 📝☕ Rejestracja gości, poranna kawa
9:30-10:30 [LASER] Dlaczego warto osiować maszyny? / wprowadzenie do pomiarów laserowych, podstawy teoretyczne, przegląd rozwiązań oraz obszary zastosowań systemów Easy-Laser
– Grzegorz PIENIĄŻEK
10:30-10:45 🍩☕ Przerwa kawowa
10:45-11:30 [WIBRO] Teoria wibrodiagnostyki i jej wykorzystanie w praktyce / podstawy teoretyczne, przegląd rozwiązań firmy AMC VIBRO oraz Monitran
– Petro BRATKO
11:30-12:00 [WIBRO] Bezpieczeństwo i niezawodność maszyn krytycznych / przegląd rozwiązań AMC VIBROMeggitt
– Sebastian GLEŃ
12:00-12:15 🍩☕ Przerwa kawowa
12:15-13:00 [NOWOŚĆ / WARSZTATY]* Osiowanie wałów maszyn w praktyce / prezentacja podstawowego i zaawansowanego systemu do osiowania wałów, osiowanie w praktyce
– Grzegorz PIENIĄŻEK i Jan OSCANDER
13:00-13:45 [NOWOŚĆ / WARSZTATY]* Pomiary geometryczne w praktyce / prezentacja możliwości systemów, pomiar geometrii w praktyce
– Grzegorz PIENIĄŻEK i Jan OSCANDER
13:45-14:00 🏆 Podsumowanie spotkania, rozdanie certyfikatów
14:00-14:30 🍽️ Lunch

* Warsztaty w języku angielskim będą na bieżąco tłumaczone na język polski.

Prelegenci

  • Grzegorz PIENIĄŻEK – Absolwent Politechniki Krakowskiej, Key Account Manager w AMC VIBRO. Od ponad 7 lat aktywnie zajmuje się informatyzacją polskiego przemysłu, gdzie wspiera działy utrzymania ruchu w usprawnianiu procesów produkcji i doborze optymalnych rozwiązań na poziomie technicznym i biznesowym. Specjalizuje się w systemach do laserowego osiowania i pomiarów geometrycznych. Posiada certyfikat „Installation, mounting and ailgnment of machines” wydany przez szwedzką firmę Easy-Laser®. W AMC VIBRO jest odpowiedzialny za dostarczanie systemów na rynek polski.

 

  • Petro BRATKO – Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Wydziału Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych. Key Account Manager w AMC VIBRO. Ponad 9-letnie doświadczenie zawodowe zdobywał w pracy dla dużych koncernów dostarczając systemy informatyczne wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem. Od ponad 3 lat w AMC VIBRO zajmuje się aktywnym przekazywaniem wiedzy nt. nowoczesnych systemów z zakresu wibrodiagnostyki i monitorowania maszyn. Osobiście nadzorował wdrożenie systemów wibrodiagnostycznych m.in. dla Bosch (Francja). Zarządza międzynarodową siecią partnerów AMC VIBRO. Mówi biegle w trzech językach obcych.

 

  • Sebastian GLEŃ – Ukończył mechatronikę oraz automatykę i robotykę na Politechnice Śląskiej. W AMC VIBRO zajmuje stanowisko inżyniera sprzedaży, gdzie odpowiada za aktywne pozyskiwanie klientów oraz partnerów krajowych z zakresu zabezpieczeń maszyn. Specjalista od systemów Meggitt i TesTex. Praktyk, sportowiec, w przeszłości grał w hokeja w Tychach i w Nowym Targu.

 

Gość specjalny

 

  • Jan OSCANDER – inżynier mechanik z wieloletnim doświadczeniem. W ciągu pierwszych sześciu lat swojej pracy zawodowej zdobywał praktyczne umiejętności w zakresie spawania, lutowania oraz frezowania w warsztacie mechanicznym. Przez następne 19 lat był inżynierem sprzedaży pomp procesowych i próżniowych oraz systemów dla klientów w branży procesowej, papierniczej i energetycznej. Od 13 lat zajmuje się sprzedażą systemów do laserowego osiowania wałów i laserowych pomiarów geometrycznych szwedzkiej firmy Easy-Laser®.

 

Galeria zdjęć

AMC VIBRO / AMC VIBRO MEETS INDUSTRY #4

Wspierają nas

Home > Wydarzenia > AMC VIBRO meets INDUSTRY #4 Bytom