X
X
sprzedaż produktów i usług z zakresu utrzymania maszyn Przejdź do strony
projektowanie elektroniki, mechaniki i oprogramowania dla przemysłu Przejdź do strony
kontraktowy, wyspecjalizowany montaż elektroniki i mechaniki Przejdź do strony
AMC VIBRO meets INDUSTRY #3 Warszawa

AMC VIBRO meets INDUSTRY  to cykl szkoleń z zakresu diagnostyki stanu maszyn i urządzeń przygotowany specjalnie dla szefów utrzymania ruchu, kierowników technicznych, głównych mechaników oraz wszystkich osób na co dzień dbających o kondycję parku maszynowego przedsiębiorstwa. Priorytetem jest dla nas praktyka, dlatego w trakcie jednodniowego spotkania zaprezentujemy na żywo działanie rozwiązań bazujących na pomiarach wibracji, pomiarach laserowych, ultradźwiękowych oraz badaniach nieniszczących. Dodatkowo uczestnicy będą mogli wziąć czynny udział w demonstracji, nauczyć się obsługi systemów i poznać ich funkcje, a także zadawać pytania naszym ekspertom.

Trzecia edycja AMC VIBRO meets INDUSTRY rozpocznie się jesienią w Warszawie – 25 października 2018 r. (czwartek). Szanujemy czas uczestników, dlatego na miejsce naszego spotkania wybraliśmy nowoczesną salę usytuowaną w bliskim sąsiedztwie Dworca Warszawa Zachodnia.

Zapewniamy:

 • bezpłatny wstęp
 • udział specjalistów z branży
 • materiały konferencyjne
 • przerwy kawowe i lunch
 • imienny certyfikat
 • indywidualne konsultacje

Program

9:00-9:30 📝☕ Rejestracja gości, poranna kawa
9:30-10:30 [LASER] Systemy do laserowych pomiarów geometrycznych, osiowania wałów maszyn i przekładni pasowych / Prezentacja rozwiązań firmy Easy-Laser (systemy: E720, E420, D160BTA)
– Grzegorz PIENIĄŻEK
10:30-10:45 ☕🍩 Przerwa kawowa
10:45-11:30 [WIBRO] Jednokanałowe i wielokanałowe systemy do wibrodiagnostyki maszyn / Prezentacja rozwiązań firmy AMC VIBRO oraz Monitran (systemy: AVM1000, AVM2000, AVM4000, czujniki Monitran)
– Petro BRATKO
11:30-11:45 [WIBRO] Wibrodiagnostyczne systemy bezprzewodowe oraz systemy zabezpieczeń / Prezentacja rozwiązań firmy AMC VIBROMeggitt (systemy: AVS 2000R, VibroSmart®, VibroSight®, VM600)
– Sebastian GLEŃ
11:45-12:00 ☕🍩 Przerwa kawowa
12:00-13:00 [ULTRADŹWIĘKI] Systemy do pomiarów ultradźwiękowych / Prezentacja rozwiązań firmy SONOTEC (system SONAPHONE)
– Grzegorz PIENIĄŻEK
13:00-13:30 NOWOŚĆ [BADANIA NIENISZCZĄCE] Systemy do badań nieniszczących kotłów i rurociągów / Prezentacja rozwiązań firmy TesTex
– Sebastian GLEŃ
13:30-13:45 🤝 Podsumowanie spotkania, rozdanie certyfikatów
13:45-14:15 🍽️ Lunch

Prelegenci

Prezentacje poprowadzą praktycy – inżynierowie sprzedaży AMC VIBRO  z dużym doświadczeniem z zakresu wibrodiagnostyki, laserowych systemów pomiarowych, ultradźwiękowych i analizy prądowej.

 

 • Grzegorz PIENIĄŻEK – Absolwent Politechniki Krakowskiej, Key Account Manager w AMC VIBRO. Od ponad 7 lat aktywnie zajmuje się informatyzacją polskiego przemysłu, gdzie wspiera działy utrzymania ruchu w usprawnianiu procesów produkcji i doborze optymalnych rozwiązań na poziomie technicznym i biznesowym. Specjalizuje się w systemach do laserowego osiowania i pomiarów geometrycznych. Posiada certyfikat „Installation, mounting and ailgnment of machines” wydany przez szwedzką firmę Easy-Laser®. W AMC VIBRO jest odpowiedzialny za dostarczanie systemów na rynek polski.

 

 • Petro BRATKO – Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Wydziału Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych. Key Account Manager w AMC VIBRO. Ponad 9-letnie doświadczenie zawodowe zdobywał w pracy dla dużych koncernów dostarczając systemy informatyczne wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem. Od ponad 3 lat w AMC VIBRO zajmuje się aktywnym przekazywaniem wiedzy nt. nowoczesnych systemów z zakresu wibrodiagnostyki i monitorowania maszyn. Osobiście nadzorował wdrożenie systemów wibrodiagnostycznych m.in. dla Bosch (Francja). Zarządza międzynarodową siecią partnerów AMC VIBRO. Mówi biegle w trzech językach obcych.

 

 • Sebastian GLEŃ – Ukończył mechatronikę oraz automatykę i robotykę na Politechnice Śląskiej. W AMC VIBRO zajmuje stanowisko inżyniera sprzedaży, gdzie odpowiada za aktywne pozyskiwanie klientów oraz partnerów krajowych z zakresu zabezpieczeń maszyn. Specjalista od systemów Meggitt i TesTex. Praktyk, sportowiec, w przeszłości grał w hokeja w Tychach i w Nowym Targu.

Miejsce szkolenia

Szkolenie w Warszawie odbędzie się w EuroCentrum Konferencyjnym, które usytuowane jest w bliskim sąsiedztwie Dworca Zachodniego.

EuroCentrum Konferencyjne, 1 piętro budynek BETA
Al. Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa

 

Dojazd

 • Z Eurocentrum do Dworca Zachodniego jest 5 minut spacerem. Zatrzymują się tam dwie najważniejsze kolejki podmiejskie (SKM i WKD) oraz pociągi Kolei Mazowieckich i Przewozów Regionalnych.
 • Pod budynkiem stają 3 linie autobusowe (127, 158 i 159), a 10 jest w zasięgu krótkiego spaceru (127, 154, 158, 172, 182, 184, 187, 517, 523, 717).
 • Do przystanków tramwajowych na pl. Zawiszy (1, 7, 8, 9, 22, 24, 25) można dojść w 10 min. na piechotę.
 • Przed budynkiem znajduje się parking objęty strefą płatnego parkowania.

Formularz zgłoszeniowySkąd się dowiedziałeś o szkoleniu?
Termin szkolenia:
25 października 2018 / WARSZAWA


[POLE OBOWIĄZKOWE] "Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę AMC VIBRO sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Pilotów 2E do celów związanych z realizacją szkolenia oraz przekazywaniem informacji handlowych i podejmowaniem działań marketingowych w formach prawem dozwolonych, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133) oraz Ustawą z dnia 18.07.02 o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144)."

Home > Wydarzenia > AMC VIBRO meets INDUSTRY #3 Warszawa