X
X
sprzedaż produktów i usług z zakresu utrzymania maszyn Przejdź do strony
projektowanie elektroniki, mechaniki i oprogramowania dla przemysłu Przejdź do strony
kontraktowy, wyspecjalizowany montaż elektroniki i mechaniki Przejdź do strony
AMC VIBRO meets INDUSTRY #2

AMC VIBRO meets INDUSTRY to cykl szkoleń z zakresu diagnostyki stanu maszyn i urządzeń przygotowany specjalnie dla stref ekonomicznych. W trakcie jednodniowego spotkania zaprezentowaliśmy na żywo działanie rozwiązań bazujących na pomiarach wibracji, pomiarach laserowych oraz termowizji. Dodatkowo uczestnicy mogli wziąć czynny udział w demonstracji, nauczyć się obsługi systemów i poznać ich funkcje, a także zadawać pytania naszym ekspertom.

Spotkanie było skierowane do szefów utrzymania ruchu, kierowników technicznych, głównych mechaników oraz wszystkich osób na co dzień dbających o kondycję parku maszynowego przedsiębiorstwa. Z myślą o naszych uczestnikach na miejsca szkoleń wybraliśmy sale usytuowane w bliskim sąsiedztwie stref ekonomicznych.

Druga edycja AMC VIBRO meets INDUSTRY obyła się 20 marca w Tychach oraz 19 kwietnia we Wrocławiu.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom szkolenia za czynny udział i zainteresowanie naszą ofertą.

 

Program

8:30-9:00 📝☕ Rejestracja gości, poranna kawa
9:00-10:15 [LASER] Systemy do laserowych pomiarów geometrycznych, osiowania wałów maszyn i przekładni pasowych / Prezentacja rozwiązań firmy Easy-Laser (systemy: E720, E420, D160BTA)
– Grzegorz PIENIĄŻEK
10:15-10:30 🍩☕ Przerwa kawowa
10:30-11:15 [WIBRO] Jednokanałowe i wielokanałowe systemy do wibrodiagnostyki maszyn /
Prezentacja rozwiązań firmy AMC VIBRO oraz IFM (systemy: AVM1000, AVM2000, AVM4000, VSE100)
– Petro BRATKO
11:15-12:00 [WIBRO] Wibrodiagnostyczne systemy bezprzewodowe oraz systemy zabezpieczeń / Prezentacja rozwiązań firmy AMC VIBROMeggitt (systemy: AVS4000R, VibroSmart®, VibroSight®, VM600)
– Sebastian GLEŃ
12:00-12:15 🍩☕ Przerwa kawowa
12:15-13:15 [TERMOWIZJA] Kamery termowizyjne do zastosowań przemysłowych / Prezentacja rozwiązań firmy FLIR (E SERIES)
– Dariusz KNAPEK
13:15-14:00 🍽️ Lunch
14:00-14:15 🏆 Podsumowanie spotkania, rozdanie certyfikatów

 

Prelegenci

Prezentacje poprowadzą praktycy – inżynierowie sprzedaży AMC VIBRO i EC TEST SYSTEMS z dużym doświadczeniem z zakresu wibrodiagnostyki, laserowych systemów pomiarowych i termowizji.

 

  • Grzegorz PIENIĄŻEK – Absolwent Politechniki Krakowskiej, Key Account Manager w AMC VIBRO. Od ponad 7 lat aktywnie zajmuje się informatyzacją polskiego przemysłu, gdzie wspiera działy utrzymania ruchu w usprawnianiu procesów produkcji i doborze optymalnych rozwiązań na poziomie technicznym i biznesowym. Specjalizuje się w systemach do laserowego osiowania i pomiarów geometrycznych. Posiada certyfikat „Installation, mounting and ailgnment of machines” wydany przez szwedzką firmę Easy-Laser®. W AMC VIBRO jest odpowiedzialny za dostarczanie systemów na rynek polski.

 

  • Petro BRATKO – Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Wydziału Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych. Key Account Manager w AMC VIBRO. Ponad 9-letnie doświadczenie zawodowe zdobywał w pracy dla dużych koncernów dostarczając systemy informatyczne wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem. Od ponad 3 lat w AMC VIBRO zajmuje się aktywnym przekazywaniem wiedzy nt. nowoczesnych systemów z zakresu wibrodiagnostyki i monitorowania maszyn. Osobiście nadzorował wdrożenie systemów wibrodiagnostycznych m.in. dla Bosch (Francja). Zarządza międzynarodową siecią partnerów AMC VIBRO. Mówi biegle w trzech językach obcych.

 

  • Sebastian GLEŃ – Ukończył Mechatronikę na Politechnice Śląskiej na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym. Obecnie kontynuuje naukę na kierunku automatyka i robotyka. W AMC VIBRO zajmuje stanowisko inżyniera sprzedaży, gdzie odpowiada za aktywne pozyskiwanie klientów oraz partnerów krajowych z zakresu zabezpieczeń maszyn. Specjalista od systemów Meggitt. Praktyk, sportowiec, w przeszłości grał w hokeja w Tychach i w Nowym Targu.

 

  • Dariusz KNAPEK – Absolwent Politechniki Krakowskiej (Wydział Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej, specjalność Automatyka). Specjalista z firmy EC Test Systems, od 8 lat zajmuje się wykonywaniem pomiarów termowizyjnych. Uczestniczył w kursach, a następnie zdał egzaminy uprawniające do otrzymania certyfikatów ITC Level 1 (2007r.), ITC Level 2 (2010r.) i ITC Level 3 (2013r.). Jest jednym z nielicznych w Europie posiadaczem certyfikatu ITC Level 3. Prowadzi kursy z termografii od 2009, przeszkolił jak do tej pory ok. 700 osób. Jest jedym w Polsce licencjonowanym trenerem szwedzkiego centrum podczerwieni Infrared Training Center.

 

Home > Wydarzenia > AMC VIBRO meets INDUSTRY #2