X
X
sprzedaż produktów i usług z zakresu utrzymania maszyn Przejdź do strony
projektowanie elektroniki, mechaniki i oprogramowania dla przemysłu Przejdź do strony
kontraktowy, wyspecjalizowany montaż elektroniki i mechaniki Przejdź do strony

AMC VIBRO jest dystrybutorem szwajcarskiej spółki Meggitt Sensing Systems, producenta serii produktów Meggitt Vibro-Meter® przeznaczonych do monitorowania i zabezpieczania turbin gazowych, parowych oraz wodnych, a także współpracujących z nimi maszyn peryferyjnych. Meggitt od ponad 60 lat jest czołowym producentem inteligentnych systemów wibrodiagnostycznych, który specjalizuje się w wytwarzaniu urządzeń do pracy w ekstremalnych warunkach o wysokim poziomie nienaruszalności bezpieczeństwa (SIL). Produkty z logiem Vibro-Meter®, dzięki doświadczeniu Meggitt w projektowaniu kompletnych modułów zabezpieczeń oraz wysokiej jakości wsparciu technicznemu, z sukcesem wypierają z rynku rozwiązania Bently Nevada. Firmie Meggitt zaufali światowi liderzy z branży energetycznej, podnosząc bezpieczeństwo, wydajność oraz niezawodność swoich maszyn.

VibroSight® to wysoce integralne oprogramowanie, które wspiera efektywne monitorowanie wszystkich rodzajów maszyn obrotowych.

Zobacz produkt

Rozproszone systemy VibroSmart® dla monitorowania oraz ochrony najważniejszych maszyn. Dzięki swojej architekturze pozwala na monitorowanie większej ilości urządzeń, w różnych miejscach fabryki, bardziej oszczędnie oraz bez wpływu na jakość.

System VM600 zapewnia zabezpieczenie oraz monitoring stanu maszyn w jednej, standardowej obudowie 6U w rozmiarze 19 cali. Stanowi najlepszą alternatywę dla rozwiązań Bently Nevada z serii 3500.

Home > WIBRO > Systemy zabezpieczeń