X
X
sprzedaż produktów i usług z zakresu utrzymania maszyn Przejdź do strony
projektowanie elektroniki, mechaniki i oprogramowania dla przemysłu Przejdź do strony
kontraktowy, wyspecjalizowany montaż elektroniki i mechaniki Przejdź do strony

 

W uzupełnieniu do oferty produktowej świadczmy szereg specjalistycznych usług dla sektora przemysłowego. Wyróżniają nas m. in.: ponad 25 letnie doświadczenie w branży, zaplecze naukowo-badawcze, dostęp do specjalistycznych laboratoriów, wykwalifikowany zespół diagnostyczny posiadający kompetencje w badaniu zarówno małych jak i dużych maszyn (turbozespoły parowe i gazowe w elektrowniach, duże sprężarki gazów technologicznych, kompresory tłokowe, itp.).

Unikatową w Polsce usługą jest stały (24/7), zdalny nadzór diagnostyczny nad pracą kluczowych dla przedsiębiorstwa maszyn, gwarantujący ich utrzymanie w jak najlepszej kondycji. Poza tym oferujemy ocenę stanu dynamicznego maszyn, osiowanie wałów, kalibrację, ekspertyzy oraz szkolenia.

CTProfiler 2.0 jest usługą ewaluacji chłodni kominowych w celu poprawy ich sprawności operacyjnej. Użycie wysokiej rozdzielczości autonomicznych robotów pozwala na precyzyjny pomiar temperatury, wilgotności oraz przepływu powietrza w całym przekroju chłodni, co pozwala na wykrywanie lokalnych anomalii oraz uszkodzeń. Finalnym efektem usługi jest raport o stanie chłodni kominowej oraz możliwość przedstawienia scenariuszy modernizacji w celu zwiększenia sprawności.

Zobacz produkt

AMC VIBRO EXPERTISE CARE to usługa zdalnego nadzoru diagnostycznego, gwarantująca utrzymanie maszyn w jak najlepszym stanie, zwiększenie bezpieczeństwa pracy, dostępności oraz obniżenie kosztów utrzymania.

Zobacz produkt

AMC VIBRO EXPERTISE TRAINING jest kompleksowym szkoleniem z zakresu metod wibroakustycznych w diagnostyce.

Zobacz produkt

Projektowanie, wdrażanie, serwis i modernizacja instalacji monitorowania i diagnostyki maszyn w zakładach produkcyjnych.

Zobacz produkt

Osiowanie wałów jest jednym z ważniejszych aspektów prawidłowej eksploatacji maszyn wirnikowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów AMC VIBRO oferuje usługę osiowania i pomiarów geometrii maszyn.

 

Zobacz produkt
Home > WIBRO > USŁUGI