X
X
sprzedaż produktów i usług z zakresu utrzymania maszyn Przejdź do strony
projektowanie elektroniki, mechaniki i oprogramowania dla przemysłu Przejdź do strony
kontraktowy, wyspecjalizowany montaż elektroniki i mechaniki Przejdź do strony

 

Systemy stacjonarne AMC VIBRO należą do najwyższej klasy urządzeń przeznaczonych do monitorowania i utrzymywania w pożądanym stanie technicznym parku maszynowego. Rozwijane są od 1995 roku systemy z serii AVM precyzyjnie wykrywają uszkodzenia maszyn wirnikowych oraz maszyn tłokowych, a w razie zdiagnozowanej awarii dają możliwość automatycznego przerwania ich pracy. Dzięki instalacji specjalnych tras kablowych lub wykorzystaniu czujników bezprzewodowych mogą być stosowane w obiektach przemysłowych o rozproszonej infrastrukturze. Oferta AMC VIBRO uzupełniona jest o produkty marki IFM, w szczególności o 4 kanałowy monitor z serii VSE100 wraz z systemem efector octavis.

W ofercie AMC VIBRO znajdują się:

  • AVM 1000 – seria jednokanałowych urządzeń do monitorowania, zabezpieczania i wstępnej diagnostyki;
  • AVM 2000 – seria dwukanałowych urządzeń do zabezpieczania i diagnostyki maszyn o stałej i zmiennej prędkości pracy;
  • AVM 4000 – wielokanałowe modułowe urządzenie do zaawansowanej diagnostyki maszyn wirnikowych;
  • IFM VSE – czterokanałowe monitory wibracji produkowane przez IFM do monitorowania i diagnostyki maszyn;

AMC VIBRO MONITOR 1000 – seria jednokanałowych urządzeń do monitorowania, zabezpieczania i wstępnej diagnostyki maszyn wirnikowych oraz maszyn tłokowych.

AMC VIBRO MONITOR 2000 – seria dwukanałowych urządzeń do monitorowania, zabezpieczania i diagnostyki maszyn wirnikowych o stałej i zmiennej prędkości obrotowej oraz maszyn tłokowych.

AMC VIBRO MONITOR 4000 – wielokanałowe urządzenie (max. 24 kanały) do zaawansowanej diagnostyki maszyn wirnikowych. Modularna budowa umożliwia dopasowanie konfiguracji systemu do aplikacji.

System efector octavis i produkty typu VSE oferują szerokie możliwości, gdy mowa o zintegrowanej diagnostyce maszyn i urządzeń – od diagnostyki opartej na wybranych częstotliwościach do tworzenia długofalowych przewidywań w oparciu o linię trendu. AMC VIBRO oferuje najlepsze ceny produktów do monitorowania maszyn ifm w Polsce.

VIBnavigator stanowi centrum pracy diagnosty, służy do: analizy danych, monitorowania zdarzeń, konfigurowania i administracji systemami AMC VIBRO MONITOR.

Zobacz produkt
Home > WIBRO > Systemy monitoringu