X
X
sprzedaż produktów i usług z zakresu utrzymania maszyn Przejdź do strony
projektowanie elektroniki, mechaniki i oprogramowania dla przemysłu Przejdź do strony
kontraktowy, wyspecjalizowany montaż elektroniki i mechaniki Przejdź do strony

W skład systemów przenośnych AMC VIBRO wchodzi zespół nowoczesnych i zaawansowanych urządzeń, które w trybie ciągłym monitorują sprawność maszyn o dowolnej lokalizacji – także w miejscach krytycznych czy o utrudnionym dostępie. Mogą stanowić one niezależne rozwiązanie do diagnostyki drganiowej, jak też zostać zintegrowane i wzbogacone o dodatkowe funkcje (np. pomiary). Rozwiązania proponowane przez AMC VIBRO pozwalają na wykrywanie wolno rozwijających się uszkodzeń i skutecznie ostrzegają przed awariami, co pozwala na dokonanie niezbędnych prac serwisowych zanim dojdzie do poważniejszych konsekwencji. Mogą także służyć do wyważania maszyn wirujących i w ten sposób zminimalizować ryzyko usterek. Nasze systemy przenośne zostały wyposażone w przyjazne interfejsy oparte o duże ekrany dotykowe. Dzięki temu stanowią wygodne i uniwersalne narzędzie do diagnostyki floty maszyn, które pozwala na optymalizację parametrów pracy i uniknięcie nieplanowanych zastojów. Ich zastosowanie przekłada się także na wyższą trwałość i niezawodność urządzeń, a w konsekwencji niższe koszty ich utrzymania i eksploatacji.

MTN/VM330D jest przenośnym, kompaktowym, zasilanym akumulatorowo analizatorem drgań, który został  zaprojektowany zgodnie z normą ISO10816-3. Urządzenie to w połączeniu z czujnikiem przyspieszenia prądu stałego zapewnia dokładny pomiar drgań.

Zobacz produkt

AVM 4000DC/P to inteligentny system przeznaczony do ciągłego monitorowania stanu technicznego, zabezpieczania przed awarią oraz diagnostyki drganiowej maszyn i urządzeń.

Home > WIBRO > Systemy przenośne