X
X
sprzedaż produktów i usług z zakresu utrzymania maszyn Przejdź do strony
projektowanie elektroniki, mechaniki i oprogramowania dla przemysłu Przejdź do strony
kontraktowy, wyspecjalizowany montaż elektroniki i mechaniki Przejdź do strony

Ambicją spółki AMC VIBRO jest kompleksowa obsługa podmiotów obecnych na rynku przemysłowym, a więc dostarczanie im zarówno pojedynczych akcesoriów i urządzeń, jak i zaawansowanego oprogramowania czy specjalistycznych usług. W naszym asortymencie znajduje się bogaty wybór rozwiązań na każdą okoliczność. Oferowane przez nas produkty przeszły szereg testów i uzyskały stosowane certyfikaty, co stanowi o ich niezawodności i bezpieczeństwie użytkowania. Kładziemy silny nacisk na wygodę korzystania z urządzeń. Są one łatwe w obsłudze, zostały wyposażone w przyjazne interfejsy, wykonano je z trwałych materiałów. Wszystko to sprawia, że bezproblemowo można je zintegrować z dowolną infrastrukturą maszynową oraz dostosować do indywidualnych potrzeb.

AMC VIBRO jest dystrybutorem testerów i kalibratorów serbskiej firmy North Protection.

Kompletne systemy pomiarowe z akwizycją danych, od małych systemów 1 lub 2 kanałowych, po duże systemy wielokanałowe.

Oferujemy układy do kondycjonowania sygnałów, od małych przenośnych systemów 1 kanałowych, po duże systemy wielokanałowe.

AV TEST BENCH jest stanowiskiem badawczo-edukacyjnym przeznaczonym do diagnostyki maszyn wirnikowych. Składa się z części mechanicznej oraz systemu diagnostycznego AVM 4000.

Zobacz produkt
Home > WIBRO > Akcesoria