X
X
sprzedaż produktów i usług z zakresu utrzymania maszyn Przejdź do strony
projektowanie elektroniki, mechaniki i oprogramowania dla przemysłu Przejdź do strony
kontraktowy, wyspecjalizowany montaż elektroniki i mechaniki Przejdź do strony

Cyfrowy miernik ultradźwiękowy SONAPHONE łączy innowacyjne czujniki i oprogramowanie dla potrzeb prewencyjnego utrzymania ruchu. System jest intuicyjny w obsłudze dzięki czemu posiada bardzo szerokie obszary zastosowania.

Zobacz produkt

SONAPHONE E został zaprojektowany do szybkiego, niezawodnego i ekonomicznego wykrywania uszkodzeń uszczelnień i najmniejszych przecieków w systemach sprężonego powietrza, systemach próżniowych, urządzeniach przemysłowych i maszynach oraz rurach osłonowych z ograniczonym dostępem.

Zobacz produkt

Wykorzystując SONAPHONE Pocket możliwa jest identyfikacja problemów na początkowym etapie, zanim uszkodzenie spowoduje kosztowną awarię. Wykrywając nieszczelności na instalacji sprężonego powietrza i eliminując je, możliwe jest osiągnięcie oszczędności w kosztach produkcji sprężonego powietrza na poziomie do 30%.

Zobacz produkt

SONAPHONE T jest przenośnym generatorem ultradźwięków stworzonym do wykrywania problemów z uszczelnieniem obiektów takich jak okna czy drzwi pomieszczeń, pojazdów, kontenerów oraz innych obiektów posiadających powierzchnie uszczelnianie lub uszczelnienia gumowe. Zastosowanie sferycznego nadajnika SONOSPHERE umożliwia pracę na dużych obszarach oraz w obiektach o nieregularnych kształtach.

Zobacz produkt
Home > ULTRADŹWIĘKI > Detekcja wycieków