X
X
sprzedaż produktów i usług z zakresu utrzymania maszyn Przejdź do strony
projektowanie elektroniki, mechaniki i oprogramowania dla przemysłu Przejdź do strony
kontraktowy, wyspecjalizowany montaż elektroniki i mechaniki Przejdź do strony

Osiowanie pozwala na bieżącą kontrolę urządzeń, tym samym uniknięcie przestojów w pracy, a także wydatków związanych z konserwacją i naprawami. Uwzględnienie tego procesu przekłada się na wzrost wydajności i produktywności oraz mniejsze koszty energii i eksploatacji.

Z kolei niewłaściwe wyosiowanie jest przyczyną drgania maszyn, większego zużycia uszczelnień, łożysk i większego poboru energii. Precyzyjne osiowanie zapewnia na długo bezawaryjność urządzeń. AMC VIBRO oferuje wysokiej jakości rozwiązania do osiowania laserowego wałów, które są produkowane przez naszego szwedzkiego partnera, firmę EASY-LASER AB.

Easy Laser XT770 jest najbardziej zaawansowanym systemem z rodziny urządzeń do osiowania Generation XT. Funkcja 360o daje nowe możliwości podczas wykonywania zaawansowanych pomiarów i ustawień maszyn.

Zobacz produkt

Easy-Laser XT660 to drugi system osiowania wałów z rodziny Generation XT, zbudowany w oparciu o nową technologię wieloplatformową. Do wyświetlania danych z pomiarów wykonanych XT660 może nam posłużyć smartfon z systemem iOS lub Android, tablet lub też wodoszczelny, odporny na uderzenia tablet z oferty Easy-Laser XT11.

Zobacz produkt

System osiowania XT550 oferuje identyczną funkcjonalność jak system XT660 z jedną, znaczącą różnicą – jest to system iskrobezpieczny z dopuszczeniem do stref zagrożenia wybuchem.

Zobacz produkt

Easy-Laser XT440 to pierwszy system osiowania z rodziny Generation XT, oparty na nowej, wieloformatowej technologii. Umożliwia wyświetlanie danych pomiarowych na wielu różnych urządzeniach przenośnych oraz na dedykowanej jednostce XT11.

Zobacz produkt

Easy-Laser E720 jest rozwiązaniem all-in-one dostosowanym do potrzeb pracowników utrzymania ruchu. System umożliwia nie tylko precyzyjne osiowanie wałów, ale również kontrolę fundamentu i wypoziomowania maszyny.

Zobacz produkt

Easy-Laser E710 to rozwiązanie do laserowego osiowania wałów z najwyższej półki. Posiada zaawansowane programy do osiowania ciągów maszyn i inne przydatne funkcjonalności. Dedykujemy je najbardziej wymagającym klientom.

Zobacz produkt

Easy-Laser E540 to profesjonalne urządzenie do laserowego osiowania wałów i ciągów maszyn. Łączy zaawansowane funkcje, możliwości rozbudowy i adaptacji z prostą obsługą i przejrzystym interfejsem. Zostało wyposażone w system komunikacji bezprzewodowej Bluetooth.

Zobacz produkt

Easy-Laser E420 to urządzenie klasy podstawowej do laserowego osiowania wałów. Dzięki bardzo bogatemu wyposażeniu i przystępnej cenie wyznacza nowy standard w swojej klasie.

 

Zobacz produkt
Home > LASER > Osiowanie wałów maszyn