X
X
sprzedaż produktów i usług z zakresu utrzymania maszyn Przejdź do strony
projektowanie elektroniki, mechaniki i oprogramowania dla przemysłu Przejdź do strony
kontraktowy, wyspecjalizowany montaż elektroniki i mechaniki Przejdź do strony

Pomiary geometryczne pozwalają uniknąć awarii i przestojów w procesie produkcji, a także znacząco zwiększyć żywotność urządzeń. Tym samym oszczędzamy czas i energię, a jednocześnie wzrasta efektywność pracy. Zastosowanie do pomiarów technologii laserowej jest  znacznie prostsze oraz przebiega szybciej i sprawniej  w stosunku do klasycznych metod pomiarowych.

AMC VIBRO oferuje szeroką gamę rozwiązań do laserowych pomiarów geometrycznych. Ich produkcją zajmuje się nasz partner – szwedzka firma EASY-LASER AB. Technologia ta jest w dużej mierze rozwinięciem laserowego osiowania wałów maszyn. W ramach oferty dostępne są dedykowane zestawy do osiowania turbin, jak również współcentryczności otworów. Oprócz tego proponujemy uniwersalne rozwiązania do wyznaczania prostoliniowości, płaskości i równoległości.

Easy-Laser E980 pozwala na zwiększenie efektywności pracy tartaku oraz zaoszczędzenie pieniędzy. System mierzy prostoliniowość, płaskość i prostopadłość oraz jest łatwy w obsłudze. Może być wykorzystywany do pił tarczowych i taśmowych.

Zobacz produkt

Easy-Laser E975 jest systemem przeznaczonym do ustawiania równoległości rolek. To idealne rozwiązanie, gdy do wymiany lub ustawienia w tym samym czasie mamy jedną lub dwie rolki.

Zobacz produkt

Easy-Laser E970 jest wyjątkowo użyteczny podczas wykonywania wielu pomiarów i ustawień oraz przy znacznych odległościach. Jakikolwiek obiekt lub linia odniesienia może zostać wykorzystana jako referencyjna.

Zobacz produkt

Easy-Laser E960 to zestaw dedykowany do laserowego osiowania turbin parowych i gazowych. Znacznie ułatwia przeprowadzenie procesu w wymagającym środowisku przemysłu. Dzięki akcesoriom możliwa jest rozbudowa jego funkcjonalności.

Zobacz produkt

Easy-Laser E950 to zestaw przeznaczony do laserowego osiowania otworów w dużych silnikach Diesla i w przemyśle okrętowym. Cechuje go zaawansowana technologia, prostota zastosowania i maksymalna precyzja.

Zobacz produkt

Easy-Laser E930 został zaprojektowany przede wszystkim do pomiarów prostoliniowości oraz kierunku w wytłaczarkach. Może być również stosowany np. w pomiarach hydrauliki.

Zobacz produkt

Easy-Laser E920 to kompletny system do pomiarów geometrycznych o wszechstronnym zastosowaniu. Cechuje go wysoka precyzja, a przyjazne oprogramowanie prowadzi użytkownika krok po kroku.

Zobacz produkt

Easy-Laser E910 i E915 to systemy pozwalające na pomiar kołnierzy. Ich głównym przeznaczeniem są segmentowe konstrukcje rurowe, takie jak wieże do turbin wiatrowych. Cechuje je prostota obsługi, przez co pozwalają na oszczędność czasu.

Zobacz produkt

System Easy-Laser E290 to idealny dodatek do laserowych systemów osiowania.

Zobacz produkt
Home > LASER > Laserowe pomiary geometryczne