X
X
sprzedaż produktów i usług z zakresu utrzymania maszyn Przejdź do strony
projektowanie elektroniki, mechaniki i oprogramowania dla przemysłu Przejdź do strony
kontraktowy, wyspecjalizowany montaż elektroniki i mechaniki Przejdź do strony

Easy-Laser® XT660 to kolejny system do osiowania wałów z serii Generation XT, oparty na przełomowej technologii wieloplatformowej. Do wyświetlania danych z pomiarów wykonanych XT660 może nam posłużyć smartfon z systemem iOS lub Android, tablet lub też wodoszczelny, odporny na uderzenia tablet z oferty Easy-Laser XT11. Aplikacja do obsługi systemu jest całkowicie bezpłatna.

System XT660 dzięki laserowi punktowemu, umożliwia dostęp do zaawansowanych metod pomiarowych, takich pomiar ciągły lub wielopunktowy. Dodatkowo umożliwia pracę na większych i bardziej oddalonych maszynach, a wykonując sprawdzenie płaskości ramy przed przystąpieniem do końcowego osiowania zwiększamy szanse na prawidłowe wykonanie ustawienia. Podsumowując, Easy Laser XT660 to idealny system dla specjalistów patrzących na temat osiowania z szerszej perspektywy.

Pozostałe, nowe funkcje aplikacji XT Alignment:

  • możliwość ustawienia interwału czasowego oraz ilości zbieranych próbek podczas pomiaru automatycznego w programie Wartości,
  • wysyłanie raportów za pomocą e-maila bezpośrednio z telefonu lub tabletu XT11,
  • nowy program do przekładni pasowych (wymagany osobny zestaw do przekładni E190BTA),
  • poprawione działanie i wygląd aplikacji.

Funkcje wymienione powyżej są również dostępne dla użytkowników systemu XT440. Nową wersję aplikacji będzie można pobrać w AppStore/GooglePlay oraz na naszej stronie na początku października.

Wraz z premierą XT660 do oferty trafił nowy, cyfrowy system ustawiania przekładni pasowych Easy Laser XT190. Może on pracować jako autonomiczne urządzenie dzięki wbudowanemu wyświetlaczowi OLED i bezpłatnej aplikacji na telefon/tablet, z której można przeprowadzić pomiar i ustawienie maszyny na żywo. Inne korzyści z jej wykorzystania, to możliwość uzyskania wartości grubości podkładek, ustawienia zakresu tolerancji oraz dokumentacja przeprowadzonego pomiaru. Takie same funkcje spełnia tablet Easy-Laser XT11.

 

Home > Centrum prasowe > System osiowania wałów Easy-Laser XT660 już dostępny!