X
X
sprzedaż produktów i usług z zakresu utrzymania maszyn Przejdź do strony
projektowanie elektroniki, mechaniki i oprogramowania dla przemysłu Przejdź do strony
kontraktowy, wyspecjalizowany montaż elektroniki i mechaniki Przejdź do strony
Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w Zakładach Produkcyjnych

W kwietniu wzięliśmy udział w konferencji „Niezawodność i utrzymanie ruchu w zakładach produkcyjnych”, która była poświęcona zagadnieniom zapewnienia ciągłości produkcji. AMC VIBRO zostało Złotym Partnerem wydarzenia.

Utrzymanie Ruchu obejmuje szeroki obszar działań m.in. optymalizację eksploatacji maszyn, systemy automatyki, outsourcing, bezpieczeństwo pracy, systemy zabezpieczeń oraz diagnostykę i profilaktykę. Wiedza z zakresu sprawnego zarządzania parkiem maszynowym skutecznie ogranicza czas przestojów produkcyjnych oraz wydłuża funkcjonowanie urządzeń. To istotna oszczędność przekładająca się bezpośrednio na efektywne i bezpieczne funkcjonowanie zakładu produkcyjnego.

Spotkanie było skierowane do osób, które chcą pogłębić wiedzę z zakresu dobrych praktyk inżynierskich i produkcyjnych w działach produkcji oraz Utrzymania Ruchu. Wydarzenie poprowadzili praktycy, którzy wdrożyli w wielu firmach rentowne oraz skuteczne rozwiązania UR. Wśród prelegentów była obecna firma AMC VIBRO, której ekspert Petro Bratko wygłosił prezentację pt. „Przegląd stacjonarnych jedno i wielokanałowych systemów do wibrodiagnostyki maszyn” (godz. 12:40-13:10).

Dziękujemy za liczny udział w konferencji oraz odwiedzenie naszego stoiska!

Galeria wydarzenia

Home > Wydarzenia > Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w Zakładach Produkcyjnych