X
X
sprzedaż produktów i usług z zakresu utrzymania maszyn Przejdź do strony
projektowanie elektroniki, mechaniki i oprogramowania dla przemysłu Przejdź do strony
kontraktowy, wyspecjalizowany montaż elektroniki i mechaniki Przejdź do strony
Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w Zakładach Produkcyjnych

W kwietniu zapraszamy do Krakowa na konferencję „Niezawodność i utrzymanie ruchu w zakładach produkcyjnych”, która będzie poświęcona zagadnieniom zapewnienia ciągłości produkcji. AMC VIBRO zostało Złotym Partnerem wydarzenia.

Utrzymanie Ruchu obejmuje szeroki obszar działań m.in. optymalizację eksploatacji maszyn, systemy automatyki, outsourcing, bezpieczeństwo pracy, systemy zabezpieczeń oraz diagnostykę i profilaktykę. Wiedza z zakresu sprawnego zarządzania parkiem maszynowym skutecznie ogranicza czas przestojów produkcyjnych oraz wydłuża funkcjonowanie urządzeń. To istotna oszczędność przekładająca się bezpośrednio na efektywne i bezpieczne funkcjonowanie zakładu produkcyjnego.

Spotkanie jest skierowane do osób, które chcą pogłębić wiedzę z zakresu dobrych praktyk inżynierskich i produkcyjnych w działach produkcji oraz Utrzymania Ruchu. Wydarzenie poprowadzą praktycy, którzy wdrożyli w wielu firmach rentowne oraz skuteczne rozwiązania UR. Wśród prelegentów będzie obecna firma AMC VIBRO, której ekspert Petro Bratko poprowadzi prezentację pt. „Przegląd stacjonarnych jedno i wielokanałowych systemów do wibrodiagnostyki maszyn” (godz. 12:40-13:10).

Zapraszamy do udziału!

Miejsce wydarzenia

Hotel Swing****

ul. Dobrego Pasterza 124
31-416 Kraków

Rejestracja

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie Organizatora.

 

Home > Wydarzenia > Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w Zakładach Produkcyjnych