X
X
sprzedaż produktów i usług z zakresu utrzymania maszyn Przejdź do strony
projektowanie elektroniki, mechaniki i oprogramowania dla przemysłu Przejdź do strony
kontraktowy, wyspecjalizowany montaż elektroniki i mechaniki Przejdź do strony

 

AMC VIBRO jest wyłącznym dystrybutorem czujników Monitran na terenie Polski, Rumunii, Węgier, Czech i Słowacji. Oferta Monitran obejmuje ogólne i uniwersalne czujniki przyspieszenia, specjalne czujniki prędkości, czujniki prądów wirowych oraz czujniki przemieszczeń LVDT. Czujniki znajdują zastosowanie m.in. w przemyśle przetwórczym, elektrowniach, oczyszczalniach wodnych, na turbinach wiatrowych, w górnictwie oraz przemyśle ropy i gazu. Wraz z producentem Monitran zapewniamy też kompleksową obsługę niestandardowych konstrukcji.

Elektroniczny monitor drgań serii VK kontroluje ogólny poziom drgań na maszynach i urządzeniach zgodnie ze normą ISO 10816. Czujnik mierzy efektywną prędkość drgań (RMS) na obudowie maszyny.

Zobacz produkt

Łatwy w obsłudze czujnik drgań typu VN precyzyjnie monitoruje, wyświetla i zapisuje całkowite drgania maszyny.

Zobacz produkt

Czujniki ogólnego zastosowania AMC VIBRO do analizy są w pełni kompatybilne z przenośnymi i stacjonarnymi systemami do analizy drgań.

Czujniki ogólnego zastosowania Monitran do monitoringu przeznaczone są do pracy ze sterownikami PLC oraz innymi sterownikami stosowanymi w przemyśle.

Czujniki ogólnego zastosowania Monitran do analizy są w pełni kompatybilne z przenośnymi i stacjonarnymi systemami do analizy drgań.

Czujniki specjalnego przeznaczenia Monitran służą do pomiaru drgań w trudnych warunkach środowiskowych. Czujniki te są kompatybilne z przenośnymi i stacjonarnymi systemami do analizy drgań.

Akcesoria do czujników drgań umożliwiają montaż czujników oraz ich integrację z systemem do monitoringu maszyn.

Home > WIBRO > Czujniki