X
X
sprzedaż produktów i usług z zakresu utrzymania maszyn Przejdź do strony
projektowanie elektroniki, mechaniki i oprogramowania dla przemysłu Przejdź do strony
kontraktowy, wyspecjalizowany montaż elektroniki i mechaniki Przejdź do strony

Systemy stacjonarne AMC VIBRO należą do najwyższej klasy urządzeń przeznaczonych do monitorowania i utrzymywania w pożądanym stanie technicznym parku maszynowego. Rozwijane są od 1995 roku systemy precyzyjnie wykrywają uszkodzenia maszyn wirnikowych oraz maszyn tłokowych, a w razie zdiagnozowanej awarii dają możliwość automatycznego przerwania ich pracy. Dzięki instalacji specjalnych tras kablowych lub wykorzystaniu czujników bezprzewodowych mogą być stosowane w obiektach przemysłowych o rozproszonej infrastrukturze.

W ofercie AMC VIBRO znajdują się:
AVM 1000 – seria jednokanałowych urządzeń do monitorowania, zabezpieczania i wstępnej diagnostyki
AVM 2000 – seria dwukanałowych urządzeń do zabezpieczania i diagnostyki maszyn o stałej i zmiennej prędkości pracy
AVM 4000 – wielokanałowe modułowe urządzenie do zaawansowanej diagnostyki maszyn wirnikowych

AMC VIBRO MONITOR 1000 – seria jednokanałowych urządzeń do monitorowania, zabezpieczania i wstępnej diagnostyki maszyn wirnikowych oraz maszyn tłokowych.

AMC VIBRO MONITOR 2000 – seria dwukanałowych urządzeń do monitorowania, zabezpieczania i diagnostyki maszyn wirnikowych o stałej i zmiennej prędkości obrotowej oraz maszyn tłokowych.

AMC VIBRO MONITOR 4000 – wielokanałowe urządzenie (max. 24 kanały) do zaawansowanej diagnostyki maszyn wirnikowych. Modularna budowa umożliwia dopasowanie konfiguracji systemu do aplikacji.

Produkty typu VSE oferują szerokie możliwości, gdy mowa o zintegrowanej diagnostyce maszyn i urządzeń – od diagnostyki opartej na wybranych częstotliwościach do tworzenia długofalowych przewidywań w oparciu o linię trendu.

Home > WIBRO > Systemy monitoringu