X
X
sprzedaż produktów i usług z zakresu utrzymania maszyn Przejdź do strony
projektowanie elektroniki, mechaniki i oprogramowania dla przemysłu Przejdź do strony
kontraktowy, wyspecjalizowany montaż elektroniki i mechaniki Przejdź do strony

Nowy moduł AV MONITOR 2000 to dwukanałowe, w pełni programowalne urządzenie pozwalające na ciągłe monitorowanie i diagnostykę maszyn przeznaczone do maszyn wirnikowych małej i dużej mocy o stałej lub zmiennej prędkości obrotowej oraz kompresorów.

Moduł ten posiada dwa wejścia analogowe (ICP), jedno wejście prędkości obrotowej (KF), pięć wyjść przekaźnikowych oraz dwa wyjścia analogowe (4-20mA). Wszystkie wyjścia przekaźnikowe są w pełni konfigurowalne i mogą działać niezależnie, realizując funkcję Ostrzeżenie i Alarm dla każdego z kanałów. Mogą również sygnalizować błąd obwodu czujników pomiarowych lub przekazywać status urządzenia. Progi można ustawiać dla pomiaru dostępnego w danej wersji urządzenia oraz na dowolną mierzoną wielkość. Urządzenie ma wbudowany wyświetlacz, na którym prezentowana jest wartość zmierzonego sygnału drgań na wybranym kanale.

Kompaktowa budowa oraz montaż na szynie DIN pozwala na bezproblemową integrację z systemami PLC w typowych szafach sterujących. Konfiguracja urządzenia realizowana jest za pomocą dedykowanego oprogramowania PC, aplikacji na Android lub za pomocą panelu.

avm-2000

Home > Centrum prasowe > Nowa wersja Monitora / AVM 2000