X
X
sprzedaż produktów i usług z zakresu utrzymania maszyn Przejdź do strony
projektowanie elektroniki, mechaniki i oprogramowania dla przemysłu Przejdź do strony
kontraktowy, wyspecjalizowany montaż elektroniki i mechaniki Przejdź do strony

AMC VIBRO kontynuuje współpracę biznesową z angielskim producentem czujników drgań Monitran, szwedzkim wytwórcą systemów do laserowego osiowania wałów i pomiarów geometrycznych Easy-Laser oraz polską firmą EC Systems oferującą systemy wibrodiagnostyczne.

Oferta Monitran obejmuje ogólne i uniwersalne czujniki przyspieszenia, specjalne czujniki prędkości, czujniki prądów wirowych oraz czujniki przemieszczeń LVDT. Mają one różnorodne zastosowanie m.in. w przemyśle przetwórczym, elektrowniach, oczyszczalniach wodnych, na turbinach wiatrowych oraz w górnictwie i przemyśle ropy i gazu. Dzięki kooperacji z Monitranem, AMC VIBRO jest wyłącznym dystrybutorem czujników tego producenta na terenie Polski, Rumunii, Węgier, Czech i Słowacji.

Easy-Laser z kolei, jest wiodącym producentem najwyższej jakości urządzeń do laserowego osiowania wałów maszyn i laserowych pomiarów geometrycznych. Firma jest obecna na rynku od 25 lat i rocznie sprzedaje ponad dwa tysiące systemów w skali całego świata.

Dopełnieniem naszego portfolio produktów są systemy wibrodiagnostyczne oferowane przez firmę EC Systems. Spółka zajmuje się projektowaniem specjalistycznych urządzeń elektronicznych, prototypowych rozwiązań w zakresie elektroniki i mechatroniki, czujników oraz układów gromadzenia i przetwarzania sygnałów. Ponadto, firma tworzy specjalistyczne oprogramowanie mające zastosowanie w systemach monitorowania, testowania produktów oraz sterowania i diagnozowania konstrukcji i procesów.

Dzięki współpracy z firmami: Monitranem, Easy-Laser i EC Systems oferta AMC VIBRO dla działów utrzymania ruchu w przemyśle jest jeszcze bardziej kompleksowa.

Pełna oferta naszych produktów jest dostępna poniżej.

 

Home > Centrum prasowe > Kontynuacja współpracy biznesowej / Monitran, Easy-Laser, EC Systems